Výprava na Mušov - červen 2011

 

Konečně jsme si našli trošku času a vyjeli si užívat pohodičku na Mušov. Vždycky když jedeme na tato jezera, tak věřím v úlovek, který mě ohromí.

 

Jeli jsme pouze na tři dny a zejména kvůli své lenosti jsme rozhodli, že se nebudeme pouštět do žádného velkého krmení. Měli jsme dohromady k dispozici šest udic. Každou z nich jsme osadili jinou nástrahou a u ní jsme pohodili maximálně do deseti kuliček. K mému potěšení se nejlíp ukazoval náš vlastní výrobek. To, že ho teď vychvaluji neznamená, že nás jindy nezklamal. Kontakt s kapříky byl, ale přece jen jsme doufali v něco zajímavějšího. K mé radosti Martin, jako správnej profesionál, mně ukázal, jak se filetuje cejn a můžu říct, mňamka výborná.

 

 

Nezkušenost s tímto místem ukázala svoje, když sedmdesát procent ryb skončilo ve vázkách. Aspoň jsme lehhce potrénovali s novým echolotem, ikdyž je pravda, že jsem na něm viděl pěkný kulový … .

 

Na konec lovu jsem se uchýlil i k chytání ve vzdálenějších místech, ale nic zvláštního nám to nepřineslo. Poslední večer nám zpestřil soused. Odešel trošku dál od udic než je zdrávo se slovy „když tak to sekni“. Tentokrát jsme jeho prozeb dostáli a mohli si tak natočit krásného vousáče.

 

Kluci, krásnej výlet! Až vyhrajem tu Carp ligu, tak budem jezdit častěji. :-)

                                                                                

                                                                                Radar